U mě zažijete naplněnost energií, která vám vydrží dlouho, a budete se ke mně těšit znova a znova !

Olga Jonash


Ahoj, jmenuji se Olga. Narodila jsem se na úpatí krásných hor Zakarpatské Ukrajiny. 

Vyrůstala jsem v čisté přírodě a v péči mé milované babičky (babička byla bylinářka, terapeutka, dnes koučka). Pomáhala jsem jí sbírat bylinky a připravovat různé čaje. Moc mě to bavilo a láska k přírodě a její kráse a síle mě doprovází celý život. A až později jsem pochopila, že žádná člověkem uměle vytvořená látka nemůže soupeřit s vhodně podanou bylinou nebo bylinnou směsí, a začala se o to více zajímat.

Můj táta měl vždycky velice teplé ruce. Někdy až horké. Říkal, že ty ruce léčí. Já jsem tomu nerozuměla, mě moje skoro pálily. Až s přibývajícími roky (a narůstající životní zátěží...) jsem začala pociťovat jejich hřejivě léčivou energii. A později jsem si i já začala uvědomovat, že mám tento dar... Nebylo to hned, musela jsem si vyzkoušet několik slepých uliček, ale naslouchala jsem životu a naučila jsem se mu důvěřovat, až jsem "byla dovedena" :-) k práci s lidmi na úrovni fyzického doteku, k masážím. A v jednu chvíli jsem se upřímně rozesmála, vždyť tam mě život směřoval od malička! Táta, rodina, kamarádky ... všichni ode mě chtěli masírovat :-)

Teď se tedy naplno věnuji svému životnímu poslání - pomocí různých masérských technik obnovovat v klientech přístup k jejich životní energii, harmonizovat tok jejich energie a pomáhat jim v nalezení vnitřního klidu. Masáže jsou mým posláním, mým naplněním a tato "práce" mi přináší radost. Ráda se posouvám, učím nové směry a kombinuji různé techniky tak, jak cítím, že to je pro daného klienta v tu danou chvíli nejvhodnější... nezažijete u mě tedy vždycky "to stejné". Mým cílem je, abyste se u mě cítili příjemně, odpočinuli si od stresů světa "tam venku" a odcházeli se znovu obnovenou chutí do života, s elánem a s úsměvem na rtech i na duši. 

Děkuji za přízeň a těším se na setkávání s Vámi. Olga.