Recenze

Co říkají ti, kdo u mě už byli...

Toto nie je masérka, to je anjel. Jej ruky vyvolávajú závislosť. Len čo na mňa položila ruky som vedela, že sa k nej budem vraciať. Odvedy som u nej na masáži každý mesiac. Veľmi, veľmi doporučujem! 

Alena

Paní masérka je moc sympatická, milá. Nejdříve se zeptala, co mě trápí, následně doporučila, která masáž by pro mě byla nejvhodnější. Prostředí čisté, útulné a skvělé bylo vyhřívací lehátko. Veliká spokojenost a určitě zajdu zase😊 Ještě jednou děkuji. 
Sophie
"Maserka pani Oli je uzasna, a prijemne se s ni i povida, doporucuji, citim se uvolnene, energeticky jako znovuzrozen." 
Radek
Dnes 3.6.2020 jsem opět odcházela od Olli jako nový člověk. Chodím k Olli již rok a vyzkoušela jsem u ní i velmi účinné masáže lymfatického systému. Nemohla jsem se již koukat na mou celulitidu na nohách. Po pár masážích celulitida mizela a já se cítila velmi dobře. Dnes jsem si dopřála masáž lávovými kameny a byla to slast. Olli má cit a je velmi příjemná. Jako bych jí znala celý život. Pokud chcete poznat Anděla, objednejte se k Olli.
Zuzana
Masáž byla naprosto úžasná👍👍👍 hezké prostředí, milá masérka, která je velmi pečlivá a pečující. Věnovala se mi maximálně celou dobu. I mi poradila😉👍 
Radka
S masážami u Olinky Jonashovej som moc spokojná a veľmi rada k nej chodím. Je vidno, že ju to baví, a že do toho vkladá všetko a má k svojim zákazníkom vzťah :-)
Eva
Naprosto dokonalá masáž v příjemném prostředí :) Rozhodně přijdu znovu. 
Martin
Masérka velice příjemná a očividně rozumí své profesi. Uvolnila mi lymfu což je základem každé takové masáže. Po masáži jsem se cítila příjemně a chodila jsem na toaletu častěji než v předchozích dnech. Za mě určitě mohu jen doporučit. 
Renáta

Perfektní! nemůžu nic vytknout! velmi příjemná paní masérka.

Viktorie

Paní masérka velmi příjemná, uvolňující atmosféra. Jako jedna z mála se zeptala jaký mám problém a dle toho masáž adaptovala, ne jak jinde, kde si masér odbyde necílený, obecný úkon. Odcházela jsem od ní, a šlo se mi lehce jak o 10 kg lehčí :). Vřele doporučuji.
Lenka
Úžasná paní! Výborná masáž! Není co vytknout.
Miroslava
Po lymfatické masáži obličeje jsem vypadala o 5 let mladší!!! Neuvěřitelné. Povadlé tváře byly zpět o 2 cm výše :-) Doporučuji!
Eva
Na masáže chodím pravidelně, ale s tak milou a šikovnou masérkou jsem se ještě nesetkala. Velmi ráda doporučím všem :) 
Viky
Masérka skvělá, masáž příjemná. Masérka nevnucuje po masáži hned koupení a objednávání dalších masáží jako se mi stalo jinde. 
Romana
Velmi sympatická a šikovná masérka Olga, ulevila mi od bolesti zad, přijdu i příště.
Lucie
Úžasná masáž, moc příjemná paní, byla jsem nadšená! 
Pavla